Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи корисним для Вас є електронний щоденник?

День знань

Date: 3 вересня 2018 о 09:00
481 view

2018-2019 навчальний рік у Комунальному закладі "Тетіївський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" розпочався святково й урочисто. Шкільний двір зібрав на Свято першого дзвоника нашу дружню родину: вчителів, учнів, батьків, дирекцію та працівників КЗ, а також почесних гостей.

З подарунками та щирими словами й настановами завітали на свято Ірина Володимирівна Погоріла, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетіївської ОТГ, Віталій Іванович Бондаренко, представник благодійного фонду Олександра Ференця "Фортеця", Надія Василівна Безугла, начальник Тетіївського відділення страхової компанії "Оранта", настоятель Свято-Миколаївської парафії міста Тетієва, протоієрей Олександр Брижатий.

Здивували всіх іще одні незвичайні гості - Літо, яке просило продовжити пору року, коли всі учні відпочивають, а також домовичок Кузя, який благав усіх дотримувати правил безпеки й етикету у шкільному домі.

Першокласників за традицією з хлібом зустрічала директор Лариса Петрівна Кінзерська, а батьки проводжали дітей з отчого порогу в довгу мандрівку країною знань, простеляючи їхній шлях вишитим рушником, який своїми білосніжними крилами-оберегами закриватиме їх від небезпек і помилок.

Останнім і вирішальним цей навчальний рік буде для 11-класників, яких на лінійку проводжав класний керівник Віталій Юрійович Драчук.

Цьогоріч наш освітній заклад відчиняє двері новому кадетському класу, який під гучні оплески зайшов на свято зі своїм класним керівником Олександром Степановичем Задорожним. Саме кадетам надано право внести Прапор України на свято до Дня знань.

Зі словами подяки батькам, з настановами і вітаннями для учнів звернулася до присутніх директор КЗ Лариса Петрівна Кінзерська, яка також вручила похвальні листи відмінникам за підсумками 2017-2018 навчального року.

Звичайно ж і першокласники мовили слово, гучно оголосивши всім про свої амбітні мрії.

Одинадцятикласники подякували вчителям, дали поради першокласникам й подарували їм підкови на щастя, дзвіночки і спортивні сюрпризи.

Право подати перший дзвінок було надано відмінникам і активістам шкільного життя Мостовому Мар'яну, Холод Богдані, Яценку Віталію, Шамрай Аліні та першокласницям Вольській Софії, Трегуб Дарині.

За традицією майбутні випускники провели першачків через веселкові ворота на перший урок. Бажаємо всім, щоб 2018-2019 навчальний рік був дуже вдалим, успішним, активним і незабутнім, щоб подарував учителям і учням чимало радості відкриттів, нових досягнень і звершень.

Comments:
Only authorized users can leave comments.