Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи корисним для Вас є електронний щоденник?

Реєстрація батьків на сайті електронного щоденника

Date: 1 листопада 2018 о 07:58
2,943 view

Розпочалася реєстрація батьків на сайті "Електронний щоденник" КЗ "Тетіївський НВК "Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Шановні батьки!

1. Щоб зареєструватися на даному сайті, Вам необхідно звернутися до класного керівника за запрошувальним кодом. Потім у верхньому правому кутку натиснути "Реєстрація за запрошувальним кодом".

3. Відкриється нове вікно, де Вам потрібно увести свій запрошувальний код, який отримали від класного керівника, натиснувши потім обов'язково кнопку "Готово".

4. Далі здійснюєте реєстрацію: вводите англійськими літерами свій вигаданий логін і пароль, якщо є - електронну пошту. УВАГА! Не забудьте зберегти чи записати свої логін і пароль. Під час реєстрації Ваше ім'я, прізвище та по батькові, школа і клас, у якому навчається Ваша дитина, вже будуть уведені системою автоматично.

5. Вітаємо, Ви зареєстровані! Відкриється сторінка, де можете ввести свою дату народження, телефон, вказати стать, змінити пароль, розмістити, за бажанням, фото і обов'язково натиснути кнопку "Зберегти". Якщо цього не зробите, то нічого не збережеться і знову доведеться перереєстровуватися.

6. Відкриється Ваша особиста сторінка, де буде вказана Ваша дитина, її клас.

7. Натиснувши на ім'я своєї дитини, Ви зайдете на її сторінку, де в розділах "Щоденник", "Розклад", "Успішність", "Батьківський контроль", "Аналітика" міститься інформація про неї .

8. Натискаючи на розділи "Щоденник", "Розклад", "Успішність", "Батьківський контроль", "Аналітика", зможете побачити дані про свою дитину. Наприклад, розклад і щоденник.

9. Щоденник містить інформацію за навчальними тижнями. Сторінки щоденника можна гортати, натискаючи біля дати стрілочки вперед чи назад.

10. Проте не всі дані будуть Вам доступними. З'явиться такий напис:

11. Для того, щоб бачити всі домашні завдання, оцінки і теми уроків, мати доступ до розділу "Батьківський контроль", потрібно внести оплату, яку бере портал e-schools.info за користування своїми ресурсами.

12. Щоб внести оплату, натисніть посилання "Особистий рахунок":

13. Відкриється вікно сплати, де потрібно, дотримуючись інструкції сайту, здійснити оплату, обравши термін платного користування, обов'язково внести ID дитини, який вказаний вгорі сторінки.

14. Після оплати відкриється доступ на всю інформацію про Вашу дитину, яку зможете бачити, увійшовши на портал за посиланням сайту e-schools.info і ввівши свій логін і пароль.

Comments:
Only authorized users can leave comments.